Вторник, 21.05.2019, 21:30
Факультет цивільної інженерії та екології ПДАБА
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Мини-чат
200
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 15
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища і збалансованого природокористування»

Перспективи розвитку суспільства України та подальша інтеграція до європейської спільноти зумовлена процесом екологізації всіх форм його життєдіяльності. Сутність екологізації міститься в розповсюдженні ідей екології в різні сфери життя суспільства, вона ставить перед собою і успішно вирішує прикладні, грандіозні за масштабами практичні задачі, котрі витікають із екологічних законів стосовно до діяльності людини.

Задача екологізації освіти – це формування якісно нового фахівця, що осмислює себе в нерозривному зв’язку з природою, в якого вже відбулася переоцінка цінностей щодо споживання природних ресурсів. Такий фахівець завдяки практичним навичкам отриманим в процесі навчання вміє не тільки оцінити реальну небезпеку техногенної катастрофи, а й бачити шляхи поліпшення шляхом створення ефективних енерго- та ресурсозберігаючих технологій, що, в свою чергу, забезпечить реалізацію концепції стійкого розвитку. Саме тому щорічно в світі на фахівців-екологів зростає попит.

Навчання в ДВНЗ ПДАБА передбачає не тільки надбання знань з природничих дисциплін, а й отримання практичних навичок вирішення різноманітних екологічних проблем на рівні урбоекосистеми (міста). Профілюючою кафедрою з підготовки фахівців з напряму підготовки 6.040106 “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” є кафедра екології та охорони навколишнього середовища, яку очолює доктор біологічних наук, професор, академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності Шматков Григорій Григорович. Щорічно в ДВНЗ ПДАБА успішно захищається цілий ряд реальних дипломних проектів за замовленням екологічних організацій м. Дніпропетровська, які стосуються охорони атмосфери та боротьби з загазованістю міста, очистки стічних вод, боротьби з шумом, фіторемедіації міських ґрунтів, биоіндикації та біотестування забруднення навколишнього середовища, математичного моделювання розповсюдження забруднювачів в навколишньому середовищі, утилізації сміття, екологічного аудиту промислових підприємств. Провідні фахівці кафедри (д.т.н., проф. Савін Л.С., к.с.-г.н., доц. Яковишина Т.Ф.,проф. Крамарьов С.М., к.т.н., доц. Саньков П.М., к.т.н., доц. Тимошенко О.А., к.т.н., доц. Вергун О.О., к.б.н., доц. Корабльова А.І. та інші викладачі) гуртують обдаровану молодь та проводять наукові дослідження в навчально-виховному процесі. Наші випускники працюють в екологічних організаціях міста та області.

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
Днепропетровск
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Наш опрос
  Какую из указанных специальностей факультета Вы считаете перспективной?
  Всего ответов: 29
  Copyright MyCorp © 2019
  Сайт создан в системе uCoz